ASP Gençlik ve Spor Kulübü Video Konferans Toplantısı Yapıldı...

17.11.2015  tarihinde Kulüp Başkanımız Gürdal Gümüş’ün başkanlığında kulüp şube başkanlıklarımızın ve  Aile ve Sosyal Politikalar İl Spor Koordinatörlerinin katılımlarıyla Video Konferans Toplantısı gerçekleştirildi.

İllerimizin  aktif katılımıyla gerçekleştirilen Toplantı Başkan Gümüş’ün sunuş konuşmasıyla başladı. Gümüş, katılımcıları 2016 yılında Genel Merkezimizce  yapılan çalışmalar ve hedefler hakkında bilgilendirdi.
 
Gümüş, hizmet verdiğimiz bireylerin rehabilitasyonu için sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal etkinliklerin son derece önemli bir araç olduğunu,  bu faaliyetlerin daha etkin ve verimli yürütülmesi için Bakanlığımız ile İller arasında sağlanacak koordinasyon önemini vurgulayarak 2017 yılında yapılacak “ Veteranlar Bocce Ligi ve  ASP Personeller Arası Masa Tenisi Turnuvası  hakkında detaylı bilgi verdi.
 
Konuşmasında teşkilatlanmanın önemine vurgu yapan Gümüş, 81 ilde teşkilatlanmanın tamamlandığını ve , Şube Başkanlıkları Çalışma Yönergesi’nın yakın bir zamanda tamamlanacağını belirrti.,
    
Toplantı illerin interaktif katılımıyla devam etti. Katılımcılar, Bakanlığımız hizmet alanına giren bireylere yönelik sunulacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ilişkin sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi.
 
 Toplantıya Genel Merkezden Kulüp Spor Genel  Koordinatörü Özcan Gül, Yönetim kurulu üyeleri Habib Özçelik,  Demet İmrenk ve Soner Aydın  katıldı.  
 
 


Sonraki Sayfa: Özel Sporcularımızdan Türkiye Şampiyonluğu….

Önceki Sayfa : Ağrı Kız Futbol Takımımız Şırnak Nuh Spor’u 6-1 yendi…