Spor Engel Tanımadı…

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun çeşitli spor branşlarında düzenlediği müsabakalar Antalya Kemer’de gerçekleştirildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulubü Uşak Şubemizin de  katıldığı müsabakalarda masa tenisi sporcularımız  Hülya Güllüoğlu altın madalya alarak Ege bölge birincisi olurken İlknur Yosma da  gümüş madalya alarak ikincilik derecesinin sahibi oldu. 

Dereceye giren ve aldıkları madalyalarla ilimizi başarı ile temsil eden masa tenisi sporcuları Hülya Güllüoğlu ve İlknur Yosma, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek ve antrenörleriyle birlikte Vali Ahmet Okur tarafından kabul edildi.

Sporcuları tebrik eden ve çeşitli hediyeler veren Vali Okur, başarılı sporcularımızın ilimizi bölgede olduğu gibi Türkiye şampiyonasında da en iyİ şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.
 
Ege Bölgesi birincisi ve ikincisi olan masa tenisi sporcuları 13-15 Mart’ta yapılacak Türkiye şampiyonasında müsabakalarda ilimizi temsil edek. Sonraki Sayfa: Edirne de Halterde Okullar Arası Türkiye Şampiyonluğu…

Önceki Sayfa : Fethiye’de Yetişkin Gençler Bölgesel Bocce Turnuvası Düzenlendi. .